Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Rada pedagogiczna

mgr Ewa BAŁUSZYŃSKA-BELICA  historia, historia i teraźniejszość
mgr Anna BOLEK  psycholog szkolny
mgr Beata BRODZIŃSKA  biologia
Emilia BUBIS-BIEDA  pedagog szkolny
mgr Katarzyna CHMIEST-ŻĄDŁO  pedagog szkolny, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych
mgr Lidia CHMURA  język polski
mgr Małgorzata CZELUŚNIAK  biologia
mgr Justyna DEREŃ  biologia
mgr Ewa DZIEKAN-FELIKSIAK  język polski
mgr Monika DZIĘGIELEWSKA  język angielski
mgr Iwona DZIEDZIC  język francuski
Lech DZYR język  angielski
mgr Maria FILIPOWSKA  nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
mgr Jakub FLOREK  matematyka
mgr Małgorzata GAUZA  wychowanie fizyczne
mgr Anna GĄSIOREK fizyka, matematyka,  nauczyciel zajęć rewalidacyjnyc
mgr Janusz GĄSIOREK  fizyka, informatyka
mgr Agnieszka GRAJEWSKA-PABJAN  język polski
mgr Monika GRELOWSKA  edukacja i bezpieczeństwo, podstawy przedsiębiorczości
mgr Dariusz GROCHOLA  wychowanie do życia w rodzinie
mgr Maria GRYMAJŁO  język polski
mgr Ewa GRYSZKA  język angielski
mgr Janusz HELIASZ  wychowanie fizyczne
mgr Anna HORZOWSKA  nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
mgr Małgorzata JAKÓBIK  pedagog szkolny
mgr Marta JANECZEK  język polski
mgr Anna JĘDRZEJCZYK  wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata JUREK  biologia
dr Piotr KLIMOWSKI  religia
mgr Monika KOBOS  język angielski
mgr Elżbieta KOBYŁCZYK  nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
mgr Nadzieja KOLANO  biologia, chemia
mgr Dagmara KOMOREK  język angielski
mgr Agnieszka KOMOROWSKA  rehabilitacja
mgr Małgorzata KORDYL  nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
mgr Zbigniew KOSTUCH  wychowanie fizyczne
mgr Jadwiga KOWALIK  język polski
mgr Adam KRAWCZYK  geografia
mgr Jakub KRZAK  wychowanie fizyczne, taniec towarzyski
mgr Magdalena KUPISZ  rehabilitacja
mgr Małgorzata LEPIK  geografia, podstawy przedsiębiorczości
mgr Agnieszka ŁABUZEK  nauczyciel bibliotekarz
mgr Iwona ŁĘSKA  historia, historia i teraźniejszość
mgr Aleksandra MACIEJEWSKA  matematyka, informatyka
mgr Mariola MADEJSKA  historia, historia i teraźniejszość, podstawy przedsiębiorczości
mgr Anhelina MALIKOVA  język angielski
mgr Joanna MIEDZIELEC  nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, doradca zawodowy
mgr Teresa ORŁOWSKA-CHROBAK  geografia
dr Joanna PILIPCZUK  biologia, chemia
mgr Marzena PINKOWICZ  pedagog szkolny, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych
mgr Małgorzata POŁOMSKA  język angielski
mgr Ewelina PROKOP  wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
mgr Danuta RADZISZEWSKA  nauczyciel bibliotekarz
mgr Michał RAPACZ  historia, historia i teraźniejszość
mgr Ewelina RYŻ  matematyka
mgr Daniel SALAMON  język angielski
mgr Monika SIEMIENIEC  język angielski
mgr Halina SŁOTA-KARPAŁA  język niemiecki
mgr Iwona STANKIEWICZ-SIUDAK  biologia
mgr Marzena STECUŁA  język niemiecki
mgr Jolanta STEFANICKA  matematyka
mgr Anna SZARWIŁO  plastyka
mgr Izabela SZOZDA  język polski
mgr Renata ŚLIWA  język francuski
mgr Dominika SZALA-WENTLAND  wiedza o tańcu
mgr Elżbieta TOŚ  język polski
mgr Edyta WÓJCIK  matematyka
mgr Bogumiła ZAJĄC  nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
mgr Mirosław ZAJĄC  wychowanie fizyczne

 

Data dodania: 2023-10-09 15:20:51
Data edycji: 2024-01-30 10:30:14
Ilość wyświetleń: 749

Ochrona Danych Osobowych

Obowiązek informacyjny
Więcej informacji

Kalendarz

Dokumenty do pobrania

Dokumenty i przydatne pliki
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej